Tymczasowa Strefa Autonomiczna Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat  Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Dezerter
Autor Wiadomość
Joke
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-02, 17:58   Dezerter

Przejrzałem ten dział i zdziwiłem się że nie ma tematu o tej kapeli,która wg mnie była jednym z pierwszych najważniejszych polskich kapel punkowych w tamtych czasach.Był tu temat o SS-20,z którego później wyłonił się Dezerter.Wiele osób chwali wczesne nagrania kapeli takie jak "Undeground Out Poland" czy "Kolaboracja".Fakt,były to i są dobre płyty,ale dopiero przekonałem się na takich płytach jak "Kolaboracja II" czy "Ile Procent Duszy?",a miałem również styczność posłuchać właśnie te wcześniejsze wspomniane nagrania.Ogólnie nie przepadam za "zaangażowanymi" kapelami,ale ta jest tutaj wyjątkiem.Oprócz dobrej muzyki,wciąż robią na mnie duże wrażenie celnie trafione teksty.Mam nadzieję że Dezerter jeszcze nie raz pokaże jak się gra polskiego punk rocka,jak się pisze teksty i jak warto pozostawać w dalszym ciągu sobą ;-)

maszt 
straszny śmierdziel
redaktor naczelny

Wysłany: 2009-11-15, 20:40   

było wiele podobnych tematów, gdzie przewijały się sprawy dezerterowe.

kurdupel
brudasiątko
chujdupakurwacipa

Wysłany: 2009-11-15, 21:18   

dezertery wyglądają jak łajzy a nie jak panki,już nie lubie tych czołowych kapel jakoś...

Joke
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-15, 22:48   

Maszt,może się przewijały ale nie było tematu o tej kapeli..

Kurdupel - gdyby Dezerter wyglądali by tak samo jak 20 lat temu z tym samym wiekiem,to by wyglądali dopiero jak łajzy,punk to nie tylko ubiór ale również muzyka a większość punków z wyglądem na 98 procent z nich wygląda jak łajzy... :lol:

kurdupel
brudasiątko
chujdupakurwacipa

Wysłany: 2009-11-16, 17:11   

Jak sie gra taka muzyke,to sie powinno wygladac jak nalezy,albo chociaż nie tak łajzowato jak oni

Joke
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 17:40   

ja gram taką muzykę i nie ubieram się jak punk,nie wyglądam jak punk,bo dla mnie to idiotyzm.Punk rock jest w duszy i w muzyce oraz w przesłaniu a nie na dupie,naćwiekowany "jestem prawdziwym punkiem".Masz irokeza?chodzisz w skórze z ćwiekami?zapierdalasz w piżamce?łazisz w glanach latem gdzie wali 30 stopni?kolczyka w nosie masz?tatuaż jakiś masz? to do cyrku idealnie byś pasował :lol:

kurdupel
brudasiątko
chujdupakurwacipa

Wysłany: 2009-11-16, 21:40   

Joke napisał/a:
łazisz w glanach latem gdzie wali 30 stopni?

od kąd kupiłem tak ;-) ,zresztą jak by wyglądali to nic to nie zmieni,straciłem do nich szacunek po tym jak zobaczyłem ich 4 CZERWCA '09 w telewizji,gdzie występując przeciw jednemu systemowi gloryfikowali inny,jeśli są tacy anty systemowi to dlaczego pokazali się w systemowej telewizji razem z innym szmatami takimi jak perfekt,lady pank i innymi wieloma szmirami.

donfrafrequezz 
prawdziwy punkowiec
król Wysp Nonsensu

Wysłany: 2009-11-16, 22:26   

wspomniane występy faktycznie kapelom chwały nie przyniosły :-/

"tworzycie nowy system"

co do samego jubla z czerwca to nie wiem czy faktycznie ejst co świętować :-/

--->> www.stary_radom.republika.pl

--->> http://www.facebook.com/kulturawa

Joke
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-17, 02:03   

musi ci nieźle noga śmierdzieć :lol:
co do Dezertera,panowie się zmieniają i z życiem patrzą na pewne sprawy inaczej,występowanie w telewizji którą ktoś nazywa "systemową" to ja nazwę anarcholi uciekający przed dresami i dzwoniący na policję - pupilkami systemu.
Dezerter podstawy nie zmienił,zmienił punkt widzenia na pewne sprawy,a jak byś się wgłębił w anarchizm i w jej teorię dowiedziałbyś się również że anarchia a chaos to dwa różne sprawy,i niestety anarchia teoretycznie również jest pewnego rodzaju systemem...
Także czytając ich teksty,myśl - nie łykaj jak każde fajne słowo pasujące do rzeczywistości.

kurdupel
brudasiątko
chujdupakurwacipa

Wysłany: 2009-11-17, 17:08   

Joke napisał/a:
to ja nazwę anarcholi uciekający przed dresami i dzwoniący na policję - pupilkami systemu.

nie wiem co powiedzieć,wiem że przed dresami sie nie ucieka,no chyba ze jesteś sam a ich jest wielu,ich się napierdala 8-) :-P

Joke
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-17, 23:34   

ucieczką prowokujesz,będąc sam najwyżej siniaki zarobisz,a może przy okazji wykażesz się sprytem i przywalisz jednemu z "baniaka" a reszta będzie zajęta uciekaniem do swoich osiedli :lol:

donfrafrequezz 
prawdziwy punkowiec
król Wysp Nonsensu

Wysłany: 2009-11-18, 01:06   

dobra, ale temat o kapeli Dezerter, temat `bij drecha` możecie se założyć gdzie indziej ;-)

a mi się coś obiło o uszy, że kapela planuję płytkę w przyszłym roku wydać, ciekawe jak im to wyjdzie, bo parę z tych starych kapel już coś tam próbowało i albo cienko było, albo na samych planach się kończyło, ja tam wierzę w Dezertera, duży senstyment do kapeli również mam i jakby tylko się nowe ich wydawnictwo ukazało chętnie zakupię

kurdupel
brudasiątko
chujdupakurwacipa

Wysłany: 2009-11-18, 21:25   

donfrafrequezz napisał/a:
bij drecha

taka giera byla zdaje sie :-D

Joke
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-18, 22:55   

Nielegalny Zabójca Czasu był czadowy ale i eksperymentalny,po nowej również chyba należy się spodziewać eksperymentów..mam nadzieję że na dobre wyjdą ;-)

donfrafrequezz 
prawdziwy punkowiec
król Wysp Nonsensu

Wysłany: 2010-11-11, 10:53   

Bardzo mnie cieszy fakt, że kapela po sześciu latach wydała kolejną płytkę. Miło się tych nagrań słucha.

Odpowiedz do tematu